Hakkımızda

Merhaba ben Defne Meriç.

defne-meric
Defne Meriç

Kocanı Kendine Bağla kitabının yazarıyım. Uzun yıllar süren evlilik terapileri eğitim ve seminerlerimin ardından başarıyla uygulamaya koyduğum ve sonuçlarını net olarak aldığım tekniklerimi kitabımda toplamaya karar verdim.

Aslında kitabı yayınlama amaçlarımdan birkaç tane daha sebebi var diyebilirim. İlki yüksek evlilik terapi ücretlerine verecek parası olmayan bayanlar. Diğeri ise kocasına belli etmeden hızlıca uygulamaya geçip kendine ve evine bağlamak isteyen bayanlar.

Amacım kocamı kendime nasıl bağlarım sorusunu soran tüm bayanların buna net olarak yanıt bularak uygulamalı metodlarımımla bu soruya yanıt bulmalarıdır. Yöntemlerim tamamen bilimsel olmakla birlikte hiçbir yerde duymadığınız farklı ve kolay uygulanabilir teknikleri içermektedir.

Birçok bayanın hayatının belli döneminde kocasının kendisinden uzaklaştığını ve bunun sonucunda aile ve ilişkilerin yıprandığını veya ayrılmayla sonuçlandığı bilinen bir gerçektir. İşte bu noktada neler yapılması gerektiği konusunda gayet bilimsel ve kalıcı sonuçlar alabileceğiniz yöntemleri detaylıca anlatmaya çalıştım.

Anlatılan metodların tamamı direkt birçok çift üzerinde uygulanan etkili psikolojik bilinçaltı yöntemlerini içeriyor. Kitabı yazarken her yaştan ve kültürden bayanın anlayacağı ve uygulayabileceği şekilde temiz ve net şekilde yazmaya gayret ettim.

Kitap içeriğinde abartıdan uzak ve gerçek hayatta olan veya olması gereken konuların anlatılması sizi sıkmayacak ve konunun içine çekecek. Böylelikle konuyu daha net anlayarak uygulama fırsatı bulacaksınız. Eşinizi nasıl evime bağlarım gibi soruların yanıtları bu sihirli kitapta gizli.

Aklınıza takılan sorularda iletişim kısmından bana yazabilir ve en yakın zamanda cevap alabilirsiniz.

Alın, uygulayın ve başarıya ulaşın. Kitabımın size ve tüm yaşamı beraber paylaşacağınız kocanıza mutluluk getirmesini diliyorum.

Saygılarımla,

Defne Meriç.